Eklenme Tarihi : 13.02.2017 10:52

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan CNR Avrasya Boat Show’un açılışını yaptı.

CNR Avrasya Boat Show-11.Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın katılımı ile açıldı

 

Her bütçeye uygun tekne, bot ve yatın sergilendiği 11. Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarının (CNR Avrasya Boat Show) VIP açılışı gerçekleştirildi.

Pozitif Fuarcılık ile Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) iş birliğinde, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, KOSGEB ve İMEAK Deniz Ticaret Odası tarafından desteklenen fuarın VIP açılışına Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan katıldı.

Tekne ve yat meraklısı vatandaşlar için yarın CNR Expo'da kapılarını açacak olan fuarda binden fazla marka yer alacak.

Fiyatları 4 bin liradan başlayan, her bütçeye uygun 300'ün üzerinde tekne, yat ve yelkenlinin sergilendiği fuar, Princess, Sealine, Hanse, Azimut, Moody, Prestige, Dufour, Jeanneau, Azuree, Sunseeker gibi dünya markalarının en iddialı motor, yat ve yelkenlilerine ev sahipliği yapıyor.

Milyon dolarlık yatların dünya ve Türkiye tanıtımlarına ev sahipliği yapan fuarda, teknoloji, tasarım ve konforu bir arada sunan süper yat, mega yat, katamaran, yelkenlinin yanı sıra amatör denizciler için daha az bütçeyle sahip olunabilecek tekneler de sergileniyor.