Eklenme Tarihi : 02.03.2018 09:57

Uzun bir aradan sonra Denizci Öğrenciler Derneği “Denizden” dergisini çıkardı.

DÖDER Denizden Dergi’sini bu yıl okurlarının huzuruna E-Dergi olarak çıkardı. 2018’in Şubat ayında çıkardığı ilk sayısında sektörden ve denizci öğrencilerden haberlere yer verdi. İlk sayısında yoğun ilgi gören ‘Denizden’ dergisi için denizci öğrenciler kollarını  2. Sayısı için sıvadı.

 

İlk sayısında; Müze Komutanı Kurmay Kıdemli Albay,Küratör,Deniz Tarihçisi Ali Rıza İşipek, CMA CGM Lojistik Operasyon Ve Müşteri Hizmetleri Yöneticisi Şükran Ozan Gündoğdu, Asaf Denizcilik LTD. ŞTİ Ortağı Abdullah Ataşçı gibi sektörden değerli isimlerle röportaj gerçekleştiren denizci öğrenciler Denizcilik Kültürü,Erasmus ve denizcilikte gerçekleştirilen yeni çalışmalara değindi. Aynı zamanda geleceğe yön vermeyi amaç edinerek hareket eden gençler ,minik yüreklere dokunarak gerçekleştirdikleri köy okulu ziyaretini ‘Geleceğimize Küçük Ziyaret’ olarak yazıya dökerek okurlarına sundu.

 

Ayrıca derginin son sayfasında yer alan bulmacayı doğru çözüp sonucunu dergide belirtilen maile atan ilk kişiye 26-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan 19. Ulusal Denizkızı Kongresine ÜCRETSİZ katılma hakkına sahip olacağını da belirtmek isteriz.