Eklenme Tarihi : 21.09.2016 10:16

EXPOSHIPPING EXPOMARITT FUARI, SMM HAMBURG DENİZCİLİK FUARI’NDA DÜNYA DENİZCİLERİNE TANITILDI.

İMEAK Deniz Ticaret Odası başta olmak üzere Türk Deniz Eğitim Vakfı, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği ile İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz Karadeniz Bölgeleri Gemi Sanayicileri Derneği’nin destekleriyle UBM Fuarcılık tarafından 21-24 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan 14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul Gemi İnşa ve Yan Sanayii Fuarı, SMM Hamburg Denizcilik Fuarı’nda dünya denizcilerine tanıtıldı.  Her yıl yaklaşık 100 ülkeden, 50 bin ziyaretçinin ve 2 bin firmanın katıldığı fuarda EXPOMARITT İstanbul’u tanıtan UBM ekibi, EXPOMARRIT İstanbul ile ilgili son gelişmeleri paylaşarak, tüm sektörü 21-24 Mart 2017’de İstanbul’a davet etti.

 

Armatörlük, gemi işletmeciliği, brokerlık, gemi kiralama, gemi alım-satımı, tersane işletmeciliği, yeni gemi inşa-bakım-onarımı, konteyner taşımacılığı, lojistik hizmetleri ile gemi inşa yan sanayi firmaları ve ilgili bankacılık, finans, sigortacılık ile eğitim kurumlarından ulusal ve uluslararası önemli firmalar ile öncü markaları bir araya getirecek olan 14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul Gemi İnşa ve Yan Sanayii Fuarı, SMM Hamburg Denizcilik Fuarı’nda dünya denizcilerine tanıtıldı.

21-24 Mart 2017 tarihleri arasında Pendik Green Park Convention Center’da gerçekleştirilecek olan EXPOMARITT İstanbul, İMEAK Deniz Ticaret Odası, Türk Deniz Eğitim Vakfı (TÜDEV), Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) ile İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz Karadeniz Bölgeleri Gemi Sanayicileri Derneği (GESAD) başta olmak üzere ulusal ve uluslararası ilgili tüm kurum ve kuruluşlar tarafından destekleniyor. Beş kıtada 20’den fazla ülkedeki 5000 çalışanıyla her yıl 400 fuar ve benzeri etkinlik düzenleyen küresel pazarlama ve iletişim hizmetleri şirketi UBM tarafından düzenlenen 14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul’u SMM Hamburg Denizcilik Fuarı’nda tanıtan UBM ekibi, fuar ile ilgili son gelişmeleri paylaşarak, tüm sektörü 21-24 Mart 2017’de İstanbul a davet etti. Her yıl yaklaşık 100 ülkeden, 50 bin ziyaretçinin ve 2 bin firmanın katıldığı SMM Hamburg Denizcilik Fuarı’nda tanıtılan Exposhipping EXPOMARITT İstanbul büyük ilgi gördü.

 

Denizcilik fuarları alanında fark yaratan deneyim

Exposhipping EXPOMARITT İstanbul, uluslararası fuar organizasyonları konusunda dünyanın en tecrübeli firmalarından UBM’in global bilgi birikimi sayesinde sektörün tüm uluslararası oyuncularını ve fikir liderlerini biraraya getiren bir fuar olma hedefi ile 14. kez düzenleniyor. Asya denizcilik sektörüne giriş için en önemli kapı olan, Asya’nın en büyük gemi inşa ve yan sanayi fuarı Marintec China’yı da düzenleyen UBM, sektör fuarcılığının dünya çapındaki önemli markaları Seatrade ve Marintec markaları ile pazarlama ve satış alanlarında yaptığı işbirlikleri sayesinde Exposhipping EXPOMARITT İstanbul Fuarı’nın çıtasını yükseltmeye devam ediyor.