Eklenme Tarihi : 23.02.2017 15:23

EUROPORT TURKEY GEMİ İNŞA VE DENİZCİLİK FUARI

Denizcilik Sektörü Europort Turkey Gemi İnşa ve Denizcilik Fuarı İçin Gün Sayıyor...

Europort Turkey’in denizcilik sektörünün beklenti ve ihtiyaçlarına kulak verdiğini belirten Fuar Direktörü Dilek Karaduman; “Türk Gemi inşa sanayinin merkezi, Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük tersanelerin burada bulunması, yan sanayisi, tedarikçisi, taşeronu ile üretimin merkezi olması Tuzla’ da bir fuar organizasyonu yapılmasını gerektiriyordu. Hollandalı partnerimiz AHOY ile birlikte yola çıkmanın avantajıyla birçok ülkeden ülke pavillionu ile katılım sağlayarak uluslararası bir organizasyon haline geldik.” Şeklinde konuştu. Europort Turkey Fuar Direktörü Dilek Karaduman yaptığı açıklamada şunları söyledi: “sektörü kendi evinde ağırlayacak olmanın verdiği güçle yola çıkan Via Fuarcılık 05-08 Nisan 2017’ de farklı bir bakış açısı ve organizasyon ile Gemi İnşa sektörünün fuarına ev sahipliği yapacak. Ulusal ve uluslararası ziyaretçi için de lokasyonun hem Tuzla hem de Viaport Marina olması fuarı daha da cazip hale getirecektir. Viaport Marina; sadece bir marina olarak değil, aynı zamanda mevcut sosyal alanları ile bir yaşam merkezi, yeme-içme çeşitliği olarak farklı konsepti,  Sabiha Gökçen Havalimanı’na 9 km mesafe ile oldukça kısa sürede ulaşımın olması sebebi ile hem katılımcı hem de ziyaretçinin hayatını kolaylaştıracaktır. Yalova’ da bulunan ve Türkiye’ nin en önemli tersanelerine de ev sahipliği yapan Altınova-Yalova bölgesinden de Viaport Marina’ ya özel transferlerin yanı sıra 100 metre mesafeye yanaşan İDO Yalova-Tuzla deniz otobüsü, Bakırköy-Bostancı, Bostancı-Kartal-Tuzla deniz otobüsü de İDO sponsorluğunda de bu bölgedeki tersane ve yan sanayi için ücretsiz ve kolay ulaşımı sağlayacaktır”.

Europort Hollandalı Ticari Denizcilik Heyeti Türkiye’de...

EUROPORT TURKEY Denizcilik Fuarı ile Tam Yol İleri…

Europort Türkiye Gemi İnşa ve Denizcilik Fuarı kapsamında Netherlands Maritime Technology (NMT) ticaret birliği organizasyonluğunda ve Ankara Hollanda Büyükelçiliği destekleri ile 03-04 Nisan 2017 tarihlerinde Hollanda’dan bir denizcilik heyeti Türkiye’yi ziyaret edecektir. Bu ticari heyetin ziyaretlerinin amacı Tuzla’daki tersanelerin ziyaret edilmesi ve iki ülke arasındaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni iş bağlantıları planlanmaktadır. 

Daha detaylı bilgi için;

Mrs. Joëlla Lucas

Netherlands Maritime Technology (NMT)

E-Mail: lucas@maritimetechnology.nl

Europort Ekonomi Bakanlığı Koordinatörlüğünde Europort Turkey Fuarı Kapsamında Alım Heyeti Programı

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde İstanbul İhracatçı Birlikleri Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği organizasyonluğunda Europort Turkey Gemi İnşa ve Denizcilik Fuarı kapsamında Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir. 
Fuar seçimi o fuarın Türkiye ihracatı için taşıdığı öneme ve sektörün ekonomideki ağırlığına göre yapılır. Norveç, Panama, Kenya, İzlanda, Estonya, Azerbaycan, Katar, Dubai, Danimarka ve Finlandiya başta olmak üzere sektörümüze yeni iş bağlantıları sağlayabilecek hedef ülkelerden Alım Heyeti Programı başlatılmıştır. 
Türkiye’den yüksek sayıda üretici ve ihracatçısı bulunan Europort Turkey Gemi İnşa ve Denizcilik Fuarı, Türkiye ekonomisi için önemli bir role sahiptir. Bu sebepledir ki 2017 Alım Heyeti Programına dâhil edilmiştir.

Başvuru Formu için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi : 21 Mart 2017

ALIM HEYETİ PROGRAMI

03 Nisan 2017 Pazartesi

İstanbul'a Geliş

04 Nisan 2017 Salı

Bilgilendirme Toplantısı - Türk Firmaları ile İkili İş Görüşmeleri

05 Nisan 2017 Çarşamba

Fuar Ziyareti

06 Nisan 2017 Perşembe

İstanbul'dan Ayrılış

Daha fazla bilgi için bizimle de irtibata geçebilirsiniz. 
T: +90 216 560 18 42 – info@viafuar.com

Europort Resmi Açılış Kokteylimize Davetlisiniz...

EUROPORT TURKEY Denizcilik Fuarı ile Tam Yol İleri…

05 Nisan 2017 Çarşamba akşamı İDO Sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan resmi açılış kokteylimize sizleri de bekleriz.

Bilgi ve rezervasyon için info@viafuar.com

Program

Tarih : 05 Nisan 2017 Çarşamba

Saat : 19:00 - 21:00

Yer : Mega Yat Pontonu, İDO Sadabat Feribotu

Europort Europort Turkey Denizcilik Fuarı'na KOSGEB Desteği...

EUROPORT TURKEY Denizcilik Fuarı ile Tam Yol İleri…

Europort Turkey Denizcilik Fuarı KOSGEB Desteği açıklanmıştır. KOSGEB'e üye olan firmalarımız KOSGEB desteğinden faydalanabilmek için e-kobi bölümünden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Daha detaylı bilgi için: http://www.kosgeb.gov.tr

Europort Europort Turkey Fuarı'nda Siz de Yerinizi Ayırtın... 

Europort Turkey Denizcilik Fuarı, Denizcilik sektöründeki yeni teknolojilerin, yeni gemi inşa projelerinin, bakım-onarım projelerinin, yan sanayinin, tedarikçinin yeni ürünlerini görücüye çıkaracağı ulusal ve uluslararası ziyaretçinin hedef fuarının olacağı doğru bir platform olacaktır.

Daha detaylı bilgi için http://www.europortturkey.com web sitemizi ziyaret ediniz.

Dilek KARADUMAN 
T       : (216) 560 18 42 
GSM  : (535) 570 05 13 
dilekkaraduman@viafuar.com
Serbülent SAVAŞKAN 
T       : (216) 560 18 42 
GSM  : (537) 956 67 34 
serbulentsavaskan@viafuar.com