Eklenme Tarihi : 17.10.2016 12:18

Kuzey Marine 10. Yılını Kutladı

Kuzey Marine Sigorta Brokerliği, kuruluşunun 10. yıldönümü dolayısıyla düzenlediği davette, denizcilik sektörü ile yakın çevresinden 300’e yakın davetliyi ağırladı. 


Deniz sigortacılığı alanında 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Kuzey Marine Sigorta Brokerliği, başarıyla geçen 10 yılını denizcilik camiasının seçkin isimleri ve yakın çevresinden dostlarıyla birlikte kutladı. 12 Ekim Çarşamba günü 360 East Moda’da gerçekleşen geceye, sektörün önde gelen armatörleri, yerli ve yabancı brokerleri, sigorta kuruluşları, deniz hukuku temsilcileri ile sanat dünyasından ilgi büyüktü. 


Kuzey Marine Kurucusu ve Genel Müdürü Emin Yaşacan misafirlerine davete katıldıkları için yaptığı konuşmada teşekkür ederken duygusal anlar yaşadı, “Bu anlamlı günümüzde davetimize katılarak bize şeref verdiniz, çok teşekkür ederim. Kuzey Marine’in kuruluşundan bugüne kadar çok çalıştık. Mükemmele yakın iş anlayışımızı karşılıklı iyi niyet ilkemizden ödün vermeden sağlamaya bundan sonra da kararlıyız. Bu 10 yıla sığdırabildiklerimizi acısıyla, tatlısıyla iyi günde kötü günde hep birlikte göğüsledik, göğüslemeye devam edeceğiz. Karşılaştığımız her olayda amacımız her iki tarafın da memnun olmasına gayret etmekti, bunu başardığımız için gururluyum. Bu haklı gururda emeği olan değerli mesai arkadaşlarıma tüm gayret ve özverileri için bir kere daha teşekkür ediyorum. Ayrıca en kıymetli hazinem, sevgili oğlum Kuzey’in doğum günü 2 gün önceydi. Kuzey Yaşacan’ın 10. yaş kutlamasını da bu akşam burada hep birlikte yapıyor olmaktan ötürü çifte sevinç yaşıyorum.”


Emin Yaşacan, “Bu güzel gecede keşke O da aramızda olsaydı, sektörümüze ve mesleğimize, tecrübesi ve muhteşem kişiliğiyle büyük değer katan Mahmut Omağ ile abi-kardeş gibi aile de olabildiğim için kendimi şanslı sayıyorum. Sevgili Abim, mekanın cennet olsun!” diyerek merhum Mahmut Omağ’ı özlemle yâd etti.


Kuzey Marine, geceye katılan 300’ü aşkın davetliye eğlenceli ve keyifli bir gece yaşattı. Sanat camiasından da katılım olan davet, Kuzey Marine ve Kuzey Yaşacan için hazırlanan pastanın kesimi ile devam ederken, konuklar Volkan Arslan’ın güzel yorumuyla Karadeniz’in geleneksel enstrümanı tulum ve gitar eşliğinde horon vurarak stres attılar.