Eklenme Tarihi : 23.08.2016 09:12

TMMOB GMO Öğrenci Komisyonu 4. GMO Öğrenci Çalıştayı Organizasyonu


6/7 Aralık 2016- Tuzla      

          Gemi Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu, 4. Öğrenci Çalıştayı için çalışmalarına hızla başladı...

          2011 yılından itibaren çalışmalarına başlayan TMMOB Gemi Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu hız kaybetmeden çalışmalarına devam ediyor. İlki 2012 yılında yapılan ve her sene geleneksel olarak düzenlemeyi planladıkları Öğrenci Çalıştayı bu sene Gemi Mühendisliği Haftası içerisinde, 6 – 7 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilecektir. Her ay düzenli olarak toplantılarına devam eden Öğrenci Komisyonu, temmuz ayı toplantısında çalıştay atölye konularını ve organizasyon şemasını ele almıştır.

Toplamda 2 gün sürecek çalıştayın ilk gününün sabahında panellere yer verilecek olup, katılım herkese açık olacaktır. Ardından, minimum 12 kişiden oluşan atölyelerde öğrenciler belirlenecek konu başlıkları üzerine fikir alışverişinde bulunarak 2. günün sonunda çalıştay bildirisi oluşturacaktır.

Bu sene, öğrencilerin ve odanın hedefi çalıştayı daha teknik bir paylaşım ortamı hale getirmek, TMMOB Gemi Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu olarak oluşturulacak öğrenci çalıştayı sonuç bildirisinin devamlılığını ve uygulanabilirliğini sağlamaktır.

  Komisyon gerçekleştirecekleri 4. Öğrenci Çalıştayı’na tüm ilgili öğrenci arkadaşları davet etmektedir...

Saygılarımızla,

TMMOB GMO Öğrenci Komisyonu