Eklenme Tarihi : 07.10.2016 12:50

EXPOSHIPPING EXPOMARITT İSTANBUL, UBM’İN ULUSLARARASI FUARLAR TAKVİMİNDE YERİNİ ALDI

14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul Gemi İnşa ve Yan Sanayi Fuarı, dünyanın 5 kıtasında 20’den fazla ülkede 5000 çalışanıyla her yıl 400 fuar ve benzeri etkinlik düzenleyen küresel pazarlama ve iletişim hizmetleri şirketi UBM’in uluslararası fuar takviminde yerini aldı. 21-24 Mart 20017 tarihleri arasında Pendik Green Park Convention Center’da düzenlenecek olan Exposhipping EXPOMARRIT İstanbul kapsamında,  denizcilik sektöründe dünyanın hemen her kıtasında ve gelişmiş ülkelerinde fuarlar düzenleyen UBM’in uluslararası tecrübesinin katkısıyla 50’den fazla ülkeden yaklaşık 10.000 denizcilik profesyonelinin ağırlanması hedefleniyor.

 

21-24 Mart 2017 tarihleri arasında Pendik Green Park Convention Center’da gerçekleştirilecek olan 14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul Gemi İnşa ve Yan Sanayi Fuarı, denizcilik sektöründe dünyanın hemen her kıtasında ve gelişmiş ülkelerinde fuarlar düzenleyen UBM’in uluslararası fuar takviminde yerini aldı. Türkiye’nin uluslararası tek denizcilik fuarı olan Exposhipping EXPOMARITT İstanbul, dünyanın 5 kıtasında 20’den fazla ülkede 5000 çalışanıyla her yıl 400 fuar ve benzeri etkinlik düzenleyen küresel pazarlama ve iletişim hizmetleri şirketi UBM tarafından gerçekleştirilecek. İMEAK Deniz Ticaret Odası başta olmak üzere Türk Deniz Eğitim Vakfı, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği ile İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz Karadeniz Bölgeleri Gemi Sanayicileri Derneği’nin desteklediği fuarda, UBM’in uluslararası tecrübesinin katkısıyla 50’den fazla ülkeden yaklaşık 10.000 denizcilik profesyonelinin ağırlanması hedefleniyor.

 

Armatörlük, gemi işletmeciliği, brokerlık, gemi kiralama, gemi alım-satımı, tersane işletmeciliği, yeni gemi inşa-bakım-onarımı, konteyner taşımacılığı, lojistik hizmetleri ile gemi inşa yan sanayi firmaları ve ilgili bankacılık, finans, sigortacılık ile eğitim kurumlarından ulusal ve uluslararası önemli firmalar ile öncü markaları bir araya getirecek olan Exposhipping EXPOMARITT İstanbul’da en yeni teknoloji ürün ve hizmetler de görücüye çıkacak.

 

Dünya denizcilik sektörünün kapıları UBM ile açılıyor  

Denizcilik sektörünün dünya çapındaki en önemli fuar ve etkinlikleri olan Marintec South America,  Offshore Marintec Russia, Seatrade Maritime Middle East, Seatrade Maritime Awards Middle East, Indian, Subcontinent & Africa, Marintec Indonesia, Seatrade Awards, Sea Asia, Seatrade Maritime Awards Asia, Seatrade Offshore Marine & Workboats Middle East ve Marintec China’yı da gerçekleştiren şirket olan UBM; sektör fuarcılığında dünya çapında öne çıkan Seatrade ve Marintec markalarının pazarlama ve satış alanlarındaki derin deneyimi ve bilgisi sayesinde, 14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul’un çıtasını daha da yükseltmeyi planlıyor.

 

14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul, 10.000 sektör profesyonelini ağırlamayı hedefliyor

Sürekli genişleyen katılımcı ve ziyaretçi profiliyle, yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturmaya ve deniz ticaret hizmetleri sektöründeki son gelişmeleri takip etme imkanı sunmaya devam eden Exposhipping EXPOMARITT İstanbul,  40’dan fazla ülkeden, 600’den fazla markayı temsilen 200’ün üzerinde katılımcıyı; toplamda 50’den fazla ülkeden yaklaşık 10.000 denizcilik profesyonelini ağırlamayı hedefliyor.

 

2015 yılında 13.’sü düzenlenen fuara 43 ülkeden 200’ün üzerinde firma ve 627 marka katılım gösterdi. Ayrıca 21 tersanenin katıldığı fuar, tersane sayısındaki bu rekor artış ile katılımcılar ve ziyaretçiler için önemli network olanakları sağladı.

 

Toplamda 57 ülkeden gelen 7 binden fazla denizcilik profesyonelinin katıldığı fuarda ziyaretçilerin %8’i doğrudan sipariş verirken, %27’si ise sonradan sipariş vermek istediklerini belirtti. Fuarın bir ağ kurma etkinliğinin ötesine geçtiğini ve fuar ziyaretçilerinin satın alma gücünün de çok yüksek olduğunu gösteren bu rakamların 2017’de artırılacağı öngörülüyor.

 

Exposhipping EXPOMARITT İstanbul ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.expomaritt.com/tr adresi üzerinden ulaşılabilir.

 

 

Bilgi için: İnsula İletişim / Necla Yılmaz / 0549 787 06 82 / neclayilmaz@insulailetisim.com