Date added : 30.05.2018 11:23

Türkiye'nin Tek ve En Büyük Deniz Fuarı Boat Show Tuzla Fuarı İçin Geri Sayım...

Boat Show Tuzla Karada ve Denizde Kendi Evinde Viaport Marina, Tuzlada...

Boat Show Tuzla Fuarı, hayaline en yakın "Tasarıma Sahip" tekneyi satın almak isteyenler ve teknesini yenilemek, değiştirmek için fırsat arayanlar için yerli ve yabancı yüzlerce markayı karada bir araya getirecek. Viaport Marina'nın ileri teknoloji sunan prestijli ve keyifli ortamında, ilk defa hem karada hem de deniz üzerinde tekne sergileme imkanına sahip olacak. Tüketiciler ve deniz tutkunları, bu fuara özel fiyat avantajları ve alım seçenekleri de görmüş olacaklar. Fuarda sektörün lider tekne üreticileri, tekne distribütörleri, ekipman firmaları ve Charter firmaları yer alacaktır.

Teknesini yenilemek, eksik ve ihtiyaçlarını gidermek isteyenler de fuara katılan sektörün ekipman firmaları ile buluşarak hem birçok seçeneği bir arada bulacak hem de farklı fiyat aralıkları içinde tercih yapma imkanına kavuşacak.

Boat Show Tuzla’da, boyları 3 Metre ile 50 Metre arasında değişen 200'den fazla tekne, deniz tutkunları ile karada ve deniz üzerinde buluşacak.

Siz de markanızı en iyi şekilde tanıtmak ve sergilemek için, firmanıza uygun olan katılım seçeneğine karar verin ve bu Show’da yerinizi alın. 

Boat Show Tuzla Karada ve Denizde Kendi Evinde Viaport Marina, Tuzlada...Boat Show Tuzla Karada ve Denizde Kendi Evinde Viaport Marina, Tuzlada...

Boat Show Tuzla Karada ve Denizde Kendi Evinde Viaport Marina, Tuzlada...

Boat Show Tuzla Karada ve Denizde Kendi Evinde Viaport Marina, Tuzlada...

Europort Turkey