Eklenme Tarihi : 02.03.2018 17:34

DENİZ VE KADIN NETWORKING EVENT - 8 MART 2018 DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NE ÖZEL @ BÜYÜK KULÜP

TMMOB GEMİMO önderliğinde ve WISTA Türkiye üyesi kadın denizcilerin destekleriyle her yıl geleneksel olarak kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde geçtiğimiz yıllarda 600’den fazla kişinin katıldığı “Yakamoz: Denizin Işıltıları Kadınlarımız” temalı sempozyum ile sektörde büyük bir farkındalık yaratmıştık.

 

Yakamoz ekibi olarak, kadın örgütlülüğünün sürdürebilirliğini sağlamak ve sektörün mevcut krizlerinde dahi kadınlarımızda ilerleyebilecek güç olduğunu önce kadınlara sonra da tüm sektöre göstermek amacıyla önümüzdeki yıl yani 2019 yılında tekrar sempozyumumuzda sizlerle birlikte olacağız. Fakat 2018 yılında da "Yakamoz" ve denizcilik sektöründeki kadınların güçlü ve başarılı duruşları doğrultusunda etkinliğimize farklı bir hava katacak ve yenilikçi bir ışık tutacak şekilde "Networking Event" gerçekleştirmeye karar verdik.

 

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde denizcilik sektörünün ışıldayan kadınlarının bir araya geleceği "Yakamoz Networking Event" organizasyonumuzu bu yıl Büyük Kulüp'te gerçekleştiriyoruz. Akşam saatlerinde sürpriz konuşmacılar ve etkinliklerle başlayacağımız kokteylimiz, yerini yine sürpriz içerik ve detaylarla dolu şekilde sektörümüzün tüm kadınları ile birlikte hoşça vakit geçireceğimiz anlara bırakacak.

 

Bu etkinlikte siz değerli üyelerimizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı bildirir, davetiyemizi aşağıdaki gibi bilgilerinize sunarız.

 

NOT: Katılım teyidinizin 03 Mart 2018  tarihine kadar bildirilmesi rica olunur. 

Kayıt için; https://tr.surveymonkey.com/r/ZP6SXD9