Date added : 28.01.2019 16:27

Yalıkavak Marina, 16-25 Şubat Tarihlerinde Boat Show Tuzla’da

Yalıkavak Marina’nın Boat Show Tuzla’ya özel, limitli indirim paketlerini kaçırmayın!

 

Yalıkavak Marina, Tuzla Viaport Marina’da 16-25 Şubat’ta gerçekleşecek Boat Show Tuzla Fuarı’nda Salon 3’te yer alan standında ziyaretçilerle buluşacak. Denizcilik sektöründeki yeniliklerin nabzının tutulacağı fuarda yer alan Yalıkavak Marina’nın standında ziyaretçiler Yalıkavak Marina’nın entegre ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alma fırsatı bulacak, fuara özel indirimli bağlama fiyatlarından faydalanabilecek.

 

Boat Show Tuzla, özel oluşturulmuş 35.000 m2’lik kapalı alanı ile 16-25 Şubat tarihlerinde Tuzla Viaport Marina’da sektörün lider firmalarını ağırlayacak. Toplamda 75.000 m2’lik kara ve deniz alanında 300’ün üzerinde teknenin sergileneceği fuarda katılımcılar denizcilik sektöründeki yenilikleri, yeni model ve ekipmanları deneyimleme fırsatı bulacak.

 

YALIKAVAK MARİNA HAKKINDA:

İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından Süper Yat Marinaları kategorisinde 5 Altın Çapa sertifikası sahibi Yalıkavak Marina, Türkiye'nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinasıdır. 620 yatı aynı anda ağırlayabilen, hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan Yalıkavak Marina, konforlu tesisleri ve tecrübeli teknik servisiyle 140 metre uzunluğa kadar olan süper yatlara hizmet vermektedir. Yalıkavak Marina, 100’den fazla markaya, gurme restoranlara, barlara ve kafelere, kulüplere, çeşitli eğlence mekanlarına ve çocuklara özel spor etkinliği imkanı sunan Y-Kidz’e ev sahipliği yapmaktadır. Yalıkavak Marina markası altında Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel ve Spa & Fitness Merkezi yıl boyunca üstün hizmet kalitesiyle ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Burada herşey Sizin için!