Eklenme Tarihi : 01.12.2017 16:44

BOAT SHOW TUZLA, ŞUBAT’TA HEM KARADA HEM DENİZDE

VİA FUARCILIK, BİR İLK’E DAHA İMZA ATIYOR; BOAT SHOW EURASIA, SEKTÖRÜN DEVLERİNİN KATILIMIYLA DÜNYADA İLK DEFA DENİZ ÜZERİNDE 25 BİN METRE KARE KAPALI ALANDA HEM KARADA HEM DENİZDE TEKNE SERGİLEME İMKANI SUNUYOR..

 

 

VİA Fuarcılık, kurulduğu ilk günden itibaren, başta Denizcilik sektörü olmak üzere bir çok sektörün gelişimine katkıda bulunan atılımlar gerçekleştiriyor. Uluslararası Boat Show Eurasia Fuarı’nı, sektörün merkezinde Tuzla’da ve kendi marinası Viaport Marina’da yaparak bir ilk’e imza atan VİA Fuarcılık, Şubat’ta gerçekleştireceği ilk Kara fuarında da bir başka ilk’e daha imza atacak. Kendi Marinasında fuar düzenlemenin avantajıyla katılımcılara hem daha uygun şartlar sunan hem de daha zengin içerik katabilen VİA Fuarcılık, Boat Show Eurasia’yı Şubat’ta karada ve 25 metreden büyük tekneler denizde sergileme imkanı verecek şekilde düzenledi. Sektör devlerinin, şimdiden yerini aldığı Boat Show Eurasia, 25 bin metre kare kapalı alan ve 50 bin metre kare deniz alanıyla dünyaca ünlü markaları ve Türkiye’nin en iyi üreticilerini ağırlayacak.

 

VİA Fuarcılık, kurulduğu ilk günden itibaren denizcilik sektörü başta olmak üzere pek çok alanda düzenlediği fuarlarda ilk’leri hayata geçiriyor. Boat Show Eurasia Fuarı’nı, denizciliğin merkezi olan Tuzla’ya taşıyan ve kendi Marinasında fuar düzenleyerek katılımcılara daha uygun şartlar, daha fazla tanıtım imkanı ve daha kolay lojistik imkanlar sağlayan VİA Fuarcılık, 17-25 Şubat tarihleri arasında düzenleyeceği Boat Show Eurasia Fuarı içinde bir ilk’e imza atıyor. Uzun yıllardır, sadece karada düzenlenen ve 25 metre üstü teknelerin katılamadığı kara fuarını, denizcilik sektörünün merkezi Tuzla Viaport Marina’ya taşıyan VİA Fuarcılık, katılımcılara hem denizde hem de karada teknelerini sergileme imkanı sunuyor.

 

Boat Show Eurasia Kara Fuarı, 25 bin metre karesi kapalı, 50 bin metre karesi deniz üstünde olmak üzere 75 bin m²alanda düzenlenecek. Sektörün devlerinin şimdiden yerini aldığı Boat Show Eurasia Kara Fuarı’nda 500’ün üzerinde dünyaca ünlü markanın ve Türkiye’nin en iyi üreticilerinin tekneleri sergilenecek. Bir çok etkinliğin de düzenleneceği Boat Show Eurasia Kara Fuarı’n da 2018 yeni tekne lansmanları da Dusseldorf’dan sonra ilk defa Viaport Marina Tuzla’da görücüye çıkacak.

 

DENİZCİLİK SEKTÖRÜ, SHOWUNU BOAT SHOW TUZLA’DA YAPACAK..

 

Boat Show Eurasia’da 25 metreden büyük tekneler, katamaranlar ve mega yatlar denizde sergilenecek. 25 metreden küçük tekneler ise, kapalı alanda görülebilecek. En düşük bütçeliden en özellikli tasarımlara, en iyi markalardan en iyi üreticilere uzanan katılımcı markalar, birçok farklı tekne tasarımını aynı anda hem karada hem denizde sergileyerek showunu Boat Show Eurasia’da yapacak.

 

Boat Show Eurasia’da tekne markalarını yanı sıra, deniz araçları, deniz ekipmanları ve aksesuarları, tekne bakım ve onarım sanayii de en yeni teknolojileri ile yerini almaya başladı. Yeni tekne sahibi olmak isteyenler, bütçesine göre seçenek arayanlar, teknesinin bakım ve onarımı ya da geliştirilmesi için son teknolojileri deneyimlemek isteyenler 17-25 Şubat tarihleri arasında Boat Show Eurasia için Viaport Marina Tuzla’da buluşacak.

 

BOAT SHOW TUZLA KARA FUARI, ULUSLARARASI YATIRIMCILAR VE ZİYARETÇİLER İÇİN CAZİBE MERKEZİ..

 

Boat Show Eurasia, düzenlediği tüm fuarlarda yerli ziyaretçinin yanı sıra sektörün hedefinde olan yabancı ziyaretçiler içinde kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. 17-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek fuar için de Avrupa, Ortadoğu ülkeleri, Rusya, BDT Ülkelerine yönelik tanıtımlar gerçekleştiren VİA Fuarcılık, bu fuara ziyaretçilerin yanı sıra yatırımcıları da davet etti. Sektörün son yıllarda ki üretim kalitesinde ki başarı, fiyat avantajı ve tasarım alanında ki gelişmeleri izlemeleri için davet edilen yabancı yatırımcılar, fuara şimdiden büyük ilgi gösteriyor.

 

BİR İLK DAHA; 25 BİN M² GEÇİCİ MEGA YAPI İLK DEFA BOAT SHOW TUZLA İÇİN TÜRKİYE’DE..

 

Uluslararası Boat Show Eurasia, Almanya’da özel olarak üretilen ve “Mega Yapı” olarak adlandırılan dev bir konstrüksiyon yapıyı Viaport Marina’ya kuruyor. Tüm katılımcıların aynı salonda birbirine paralel şekilde daha görünür ve ulaşılır şekilde konumlanmasına olanak sağlayan bu “Mega Yapı”, fuara daha fazla sinerji katacak. Ziyaretçilerin de tüm katılımcıları 4 farklı salonda rahatlıkla ziyaret etmesine olanak sağlayan Mega Yapı, sergilenecek teknelerin de sıkıştırılmadan daha rahat sergilenmesine olanak tanıyacak. Ölçüleriyle, Türkiye’de ki en geniş konstrüksiyon sistemi olan yapı, ısıtma-soğutma sistemi altyapısı ile her türlü hava koşuluna da hazırlıklı olarak tüm katılımcı ve ziyaretçileri ağırlayacak.

 

 

 

Sayılarla Boat Show Eurasia

Fuar Alanı

Viaport Marina, Tuzla

Tarih

17 – 25 Şubat 2018

Katılımcı Firma Adedi

200 +

Sergilenen Tekne Adedi

200 +

Sergilenecek Marka Adedi

500 +

Ziyaret Saatleri

11:00 – 20:00

Beklenen Ziyaretçi

75.000 +

Sergilenecek Ürünler

Motoryat, yelkenli, katamaran, lobster, trawler, sürat teknesi, deniz ekipmanları, deniz motosikleti, motorlar, bot, tekne elektroniği, sektör dergileri, tekstil ürünleri.

 

 

 

Daha detaylı bilgi;

 

VIA FUARCILIK                             ELECTRA İLETİŞİM

Dilek KARADUMAN                        Tülay ALPASLAN

dilekkaraduman@viafuar.com                   tulayalpaslan@electrailetisim.com

www.boatshoweurasia.com.tr