Date added : 24.12.2018 09:18

BOAT SHOW TUZLA KARA FUARI, YATÇILIK SEKTÖRÜNÜ İKİNCİ KEZ, VIAPORT MARİNA TUZLA’DA KARADA BULUŞTURMAYA HAZIRLANIYOR.

50 BİN TL’DEN 120 MİLYON TL’YE BÜYÜK TEKNE ŞOVU, 16 ŞUBAT’DA BOAT SHOW TUZLA KARA FUARI’NDA..

 

 

Dünyada ilk kez, Şubat fuarını hem karada hem denizde tekne tutkunları ile buluşturan Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nın ikincisi, 16-25 Şubat tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da gerçekleşecek. Via Fuarcılık; Boat Show Fuarlarını, Gemi ve Yat sektörünün üretim merkezi olan Tuzla’ya taşıyarak sektöre büyük kolaylıklar sağlayan ve ziyaretçilerin, beğendikleri tekneleri denizde test etme imkanını da ilk defa bir Şubat Kara Fuarı’nda sağlamış oldu. Boat Show Tuzla Kara Fuarı, 20 metre üstü tekneleri, Katamaranları ve guletleri denizde sergileyerek Türkiye Boat Show fuarını dünya üçüncülüğüne taşıdı. Sektörün lider markalarının, en önemli yerli üreticileri ile dünya devi yabancı markaların katıldığı Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda bu yıl fiyatları 50 Bin TL ile 120 Milyon TL arasında değişen 200’den fazla tekne sergilenecek.

 

Boat Show Tuzla Kara Fuarı, sektörün lider firmaları ve dünya markalarının katılımıyla 16 Şubat tarihinde deniz severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Deniz fuarından sonra Şubat ayındaki kara fuarını da sektörün üretim merkezi Tuzla’ya taşıyan ve 20 metre üstü tekneleri, mega yatları, katamaranları ve guletleri deniz üzerinde, 20 metre ve altı tekneleri ise kapalı alanda sergilemeye olanak veren Boat Show Tuzla Kara Fuarı,  toplam değeri 1 Milyar TL’yi geçen 200’den fazla tekne ile büyük şova hazırlanıyor.

 

Boat Show Tuzla Kara Fuarı, 35 bin metre karesi kapalı, 30 bin metre karesi deniz üstünde olmak üzere 65 bin metre karesi alanda düzenlenecek. Sektörün devlerinin şimdiden yerini aldığı Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda dünyaca ünlü markanın ve Türkiye’nin en iyi üreticilerinin tekneleri sergilenecek.

 

Türkiye Boat Show Tuzla Kara Fuarını, dünya üçüncülüğüne taşıyan Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda 2019’un yeni tekne lansmanları da Dusseldorf’dan sonra ilk defa Viaport Marina Tuzla’da görücüye çıkacak. Viaport Marina’nın sunduğu, Alışveriş Merkezi, Tema Park, Arslan Park, Akvaryum gibi birçok farklı seçenekle ailece ziyaret edilebilecek Boat Show Tuzla’da her gün farklı bir etkinlik gerçekleştirilecek.

 

EN UCUZ TEKNE 50 BİN TL, EN PAHALI TEKNE 120 MİLYON TL...

 

Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda bu yıl en ucuz tekne 50 bin TL, en pahalı tekne ise 120 Milyon TL’den satışa çıkacak. En düşük bütçeliden en özellikli tasarımlara, en iyi markalardan en iyi üreticilere uzanan katılımcı markalar, birçok farklı tekne tasarımını aynı anda hem karada hem denizde sergileyerek tekne almak isteyen ziyaretçilere her boyutta, her talebe uygun yeni tasarımlarını tanıtma imkanı bulacak.

 

Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda 5 Metreden 40 Metreye kadar farklı tekne tiplerinin yanı sıra,  deniz araçları, deniz ekipmanları ve aksesuarları, dalış ve balıkçılık ekipman ve aksesuarları, tekne bakım ve onarım sanayii de en yeni teknolojileri ile yer alacağı gibi, Türkiye’deki birçok marina da şimdiden fuarda yerini aldı. Yeni tekne sahibi olmak isteyenler, bütçesine göre seçenek arayanlar, teknesinin bakım ve onarımı ya da geliştirilmesi için son teknolojileri deneyimlemek isteyenler 16-25 Şubat tarihleri arasında Boat Show Tuzla Kara Fuarı için Viaport Marina’da buluşacak.

 

GİNO GROUP, BENETTİ MARKASIYLA UZUN YILLAR SONRA İLK KEZ BOAT SHOW TUZLA’DA YER ALACAK. DENİZ YATÇILIK, TEZMARİN, SUNSEEKER, GENA YACHT, MAJESTY YACHT, SİRENA MARINE, AG MARINE, ATÖLYE KAZAZ, BODRUM MARINE GROUP, AQUAMOTOR, BORANOVA, TOP LEISURE, TURMARIN GİBİ SEKTÖRÜN LİDERLERİ 2019 TASARIMLARIYLA BOAT SHOW TUZLA’DA YERİNİ ALDI…

 

Boat Show Tuzla Kara Fuarı, dünyaca ünlü Benetti markasının Türkiye’deki sahibi Gino Group’u uzun yıllar sonra ilk Kez Türkiye’de bir fuarda ağırlayacak. 2019’un en yeni tasarımlarını Düsseldorf’dan sonra Boat Show Tuzla’da görücüye çıkaracak olan dünyaca ünlü markalar, Türkiye’nin en büyük yat üreticileri Boat Show Tuzla’da yerini aldı. Bu yıl, fuarın en pahalı teknelerini sergileyecek olan Deniz Yatçılık, Tezmarin, Gena Yacht, Sunseeker, Sirena Marine, Ag Marine, Atölye Kazaz Yatçılık, Aquamotor, Bodrum Marine Group, Boranova, Turmarin, Top Leisure gibi sektörün liderleri de fuarda yer alıyor.

 

Via Fuarcılık, düzenlediği tüm fuarlarda yerli ziyaretçinin yanı sıra sektörün hedefinde olan yabancı ziyaretçiler içinde kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek sektörü uluslararası alıcılarla buluşturuyor. 16-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek fuar için de Avrupa, Ortadoğu ülkeleri, Rusya, BDT Ülkelerine yönelik tanıtımlar gerçekleştiren Via Fuarcılık Ekibi, bu fuara ziyaretçilerin yanı sıra yatırımcıları da davet etti. Sektörün son yıllarda ki üretim kalitesinde ki başarı, fiyat avantajı ve tasarım alanında ki gelişmeleri izlemeleri için davet edilen yabancı yatırımcılar, fuara şimdiden büyük ilgi gösteriyor.

 

BOAT SHOW TUZLA’DA KAPALI ALAN 35 BİN M² YE ÇIKTI. DÜNYANIN EN BÜYÜK KAPALI MEGA YAPISI VIAPORT MARİNA TUZLA’YA KURULUYOR..

 

Via Fuarcılık; Boat Show Tuzla Kara Fuarı’na, özel olarak üretilen ve “Mega Yapı” olarak adlandırılan 35 bin metrekarelik dev konstrüksiyon yapıyı Viaport Marina’ya kuruyor. Kapalı alanı 4 Hall’den oluşacak olan fuarda, denizde de sergilenebilecek. Tüm katılımcıların aynı salonda birbirine paralel şekilde daha görünür ve ulaşılır şekilde konumlanmasına olanak sağlayan bu “Mega Yapı”, bu yıl teknolojik olarak daha da geliştirildi. Ziyaretçilerin de tüm katılımcıları geçişli 4 ayrı salonda rahatlıkla ziyaret etmesine olanak sağlayan Mega Yapı, sergilenecek teknelerin de sıkıştırılmadan daha rahat sergilenmesine olanak tanıyor ölçüleriyle, Türkiye’de ki en geniş konstrüksiyon sistemi olan yapı, ısıtma-soğutma sistemi altyapısı ile her türlü hava koşuluna da hazırlıklı olarak tüm katılımcı ve ziyaretçileri ağırlayacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAYILARLA BOAT SHOW TUZLA KARA FUARI

 Fuar Alanı

 Viaport Marina / Tuzla

 Sergilenecek Ürünler

 Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanlari, charter firmalari, broker firmalar, jetski,   motorlar, bot, sektör dergileri, tekstil ürünleri..

 Tarih

 16 – 25 Şubat 2019

 Saatler

 10:00 – 19:00

 Beklenen  Ziyaretçi

 75.000 +

 Katılımcı Firma Adedi

 200 +

 Sergilenecek Tekne Adedi

 200 +

 Sergilenecek Marka Adedi

 500 +