Eklenme Tarihi : 17.04.2017 09:21

“ÇOCUK VE GEMİ” 2017 Resim Yarışması

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, İstanbul’daki İlkokullar arasında “Çocuk ve Gemi” konulu resim yarışmasının, onuncusunu düzenlemiştir.

İlkokullar tarafından gönderilen 744 adet eser, 1. ve 2. sınıflar  için bir kategori, 3. ve 4. Sınıflar için bir kategori olarak 2 kategoride değerlendirilmiştir.

Her iki kategoriden ilk 5 eser dereceye girmiş olup,   20’şer eser sergilenmeye değer görülmüştür.

Viaport Marina Tuzla’da de 21-22-23 Nisan 2017 tarihlerinde 3 gün süreyle toplamda 50 eser sergilenecek olup, ödül töreni 22 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 13:00 da gerçekleştirilecektir.

Dereceye giren ve sergilenmeye değer eser sahibi öğrencilerimizin listesi aşağıda yer almaktadır.

Resimleriyle yarışmamıza katılan değerli öğrencilerimize, öğretmenlerine ve jüri üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Sergi Adresi : Viaport Marina Tuzla

Tören Tarihi :22 Nisan 2017 Cumartesi  - Saat 13:00

“ÇOCUK VE GEMİ” 2017 Resim Yarışması Jüri Tutanağı –

12.04.2017 İstanbul genelindeki ilkokullardan gelen eserler, 12 Nisan 2017 Çarşamba günü Gemi Mühendisleri Odası’nda yapılan çalışma ile değerlendirilmiştir. Dereceye giren 10 eser, sergilenmeye değer 40 eser belirlenmiştir. Aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

1.ve 2. sınıflar kategorisi DERECESİ ADI SOYADI SINIF OKULU

1. EMİNE ELA DEMİR 2-A MİHRİBAN SUAT BEDÜK İLKOKULU 2. DAMLA PEKERTEN 1-C EYÜBOĞLU KEMERBURGAZ İLKOKULU 3. ZÜMRA SELİM 1-A BARBAROS İLKOKULU 4. MEHMET DEMİR CEBECİ 2-A ÖZEL ÜMRANİYE ÇAMLIK SEVİNÇ İLKOKULU 5. ŞAKİR ÇALIK 2-A BAYRAMLAR KOLEJİ 3. ve 4. sınıflar kategorisi DERECESİ ADI SOYADI SINIF OKULU 1. ALP ŞENEL 4-D ÇENGELKÖY İLKOKULU 2. ZEYNEP EFSA 3-B ÖZEL CEBİR İLKOKULU 3. NAZ ÇELİK 4-B CEVDET ŞAMIKOĞLU İLKOKULU 4. DENİZ AYDOĞDU 3-B IŞIK OKULLARI 5. AYŞE ÖZGE DULUNDU 4-D MEHMET KARAMANCI İLKOKULU

SERGİLENMEYE DEĞER 1.KATEGORİ (1.ve 2. sınıf)

1. YİĞİT USTA 2-A MUHİTTİN ÜSTÜNDAĞ İOO 2. MAYA KONTANTE 1 HİSAR OKULLARI 3. DURU YAĞLI 2-C BAŞAKŞEHİR CUMHURİYET İOO 4. ILGIT EKİN ATAM 2-A NİHAT IŞIK İOO 5. ZEYNEP EVE DİNÇER 1-G AYAZAĞA IŞIK İLKÖĞRETİM KURUMU 6. İNCİ CEMRE SIRMAKEŞ 1-B ÖZEL KOŞUYOLU ÇAĞLA İLKOKULU 7. ZEYNEP NAZ BOZKURT 2-A ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK OKULLARI 8. EMRİNA ESİN KAYA 1-A ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK OKULLARI 9. İREM KORKMAZ 1-E KADRİYE FAİK KOPARAN İLKOKULU 10. DURU PURAZER 2-E FMW ÖZEL ERENKÖY IŞIK ORTAOKULU 11. BERRAK KELER 1-C EYÜBOĞLU KEMERBURGAZ İLKOKULU 12. AHMET SIRAÇ POLAT 2-E ÖZEL BİLFEN ÇAMLICA İÖO 13. N.MUHAMMET AYAS 1-E ŞEHİT KUBİLAY İLKOKULU 14. BEYZA ERGİN 1-B BALKANLAR KOLEJİ 15. BETÜL SENA DARICI 2-E NİŞANCI MEHMET PAŞA İOO 16. EREN DÖNMEZ 2-A BÜYÜKÇEKMECE ERDEM BAYAZIT İOO 17. ŞEFİK ARDA DEMİREL 2-A BÜYÜKÇEKMECE ERDEM BAYAZIT İOO 18. İKRA YEŞİL 1-A ALSANCAK İLKOKULU 19. YAĞMUR MERİÇ 2-B GALATASARAY İLKOKULU 20. AYYILDIZ SAKARYA 1-E ÖĞRETMEN İBRAHİM ÖZTÜRK İLKOKULU

SERGİLENMEYE DEĞER 2.KATEGORİ (3.ve 4. sınıf)

1) AYŞENUR SENDİNÇ 4-C ERTUĞRULGAZİ İLKOKULU 2) SÜMEYYE CEYLAN 3-B İHSAN ŞERİF İLKOKULU 3) ELİF GÜLCE YUMURTACI 3-B NURETTİN TOPÇU İLKOKULU 4) MELİSA YILDIZ 4-C UĞUR ERKEY İLKOKULU 5) ZEYNEP GÖNÜLÇİÇEK 3-A SAİT ÇİFTÇİ İLKOKULU 6) ECE LARA OKAY 3-E E.C.A ELGİNKAN İLKOKULU 7) SEVVAL SERRA BAKIR 4-A ÖZEL MARMARA EVLERİ İHLAS İLKOKULU 8) İREM İKRA GÜVERCİN 4-B ÖĞRETMENEVLERİ İLKOKULU 9) EYLÜL LARA ÇETİN 3-B BARBAROS İLKOKULU 10) SELİM İMAMOĞLU 4-A ALEMDAĞ EMLAK KONUT İLKOKULU 11) ZEYNEP KARAKAYA 3-B TURHAN MEDİHA TANSEL İLKOKULU 12) ECE CORA 3-A ŞADIMAN-POLAT ÇEBİ İLKOKULU 13) AYDA KARABURÇAK 3-A HÜSEYİN AYCİBİN İLKOKULU 14) SÜMEYYE GÖRÜCÜOĞLU 3-A ÖĞRETMEN EVLERİ İLKOKULU 15) ALİ TAYLAN 3-A ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU VE ORTAOKULU 16) NAZ PERİ İREM KURT 3-F TEVFİK İLERİ İLKOKULU 17) ÇINAR TIĞIN 3-B HÜSEYİN AYCİBİN İLKOKULU 18) MUSA SEFERTANRIVERDİ 4-C CEVDET ŞAMIKOĞLU İLKOKULU 19) DENİZ DEMİR 3-A ÖZEL DOĞAN İLKOKULU 20) SENA ÇAĞAN 4-D ATAŞEHİR OKYANUS KOLEJİ

Jüri Üyesi Jüri Üyesi İstanbul Milli Eğitim Müd.Görevlisi GMO Personeli İbrahim AŞIK Nurten ERDOĞAN Katılmadı Tuğba TİKTAŞ