Eklenme Tarihi : 30.09.2016 17:26

Bankalara ödediğiniz kredi faizinin 3 katı tutarında tazminat alma rehberi

BANKALARA ÖDEDİĞİNİZ KREDİ FAİZİNİN 3 KATI TUTARINDA TAZMİNAT ALMA REHBERİ

 

2007 ile 2011 yılları arasında kullanmış olduğunuz ticari krediler, ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredilerinde normalde ödemeniz gerekenden daha fazla faiz ödemek zorunda bırakıldığınızı ve 12 bankanın Rekabet Kurulu kararıyla bu şekilde haksız faiz uyguladığının tespit edildiğini biliyor muydunuz? 

 

Bu konuda vakit kaybetmeksizin karar verip, yüksek kalitede hukuk hizmet alarak haksız yere cebinizden çıkan binlerce Türk Lirası faizin 3 katı tutarında tazminatı söz konusu bankalardan geri alabilirsiniz.

 

Örnek vermek gerekirse; haksız faiz uygulaması nedeniyle 200 bin lira 120 ay vadeli konut kredisi için yaklaşık olarak 25 bin TL daha fazla faiz ödemek zorunda bırakıldığınız için sizden haksız olarak alınan bu faiz miktarının 3 katı oranında yani yaklaşık 75 bin TL tazminat kazanabilirsiniz. Siz de kazanmak ister misiniz?

 

Karar vermekte geciktiğiniz her gün haksız olarak sizden alınan faiz miktarını bankalara terk etmiş oluyorsunuz.

 

Bu konuda yüksek kalitede hukuk hizmeti alarak bir an evvel müracaatınızı yapmanız durumunda hakkınız olan tazminatı ortalama 19 ayda faiziyle birlikte alabilirsiniz.

 

Değerli bilgilerinize sunarız.