Date added : 29.05.2018 17:47

Geleneksel Yaf Diesel iftarı büyük bir katılımla Bosfor teknesinde gerçekleşti

Denizcilik sektörü Yaf Diesel'in ev sahipliğinde gerçekleşen iftar davetinde buluştu. Yaf Diesel’in geleneksel olarak 2.sini düzenlediği iftar yemeği İstanbul Boğaz turu eşliğinde sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Denizcilik sektörü Yaf Diesel'in ev sahipliğinde gerçekleşen iftar davetinde buluştu. 28 Mayıs 2018 Pazartesi günü(dün) Bosfor teknesinde gerçekleşen iftar davetine sektörden katılım oldukça yoğundu. Davetliler saat 20.00 ila 23.00 arasında hem Boğaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde oruçlarını açıp yemeklerini yedi hem de Özlem & Ulvi Kırımlı’nın seslendirdiği şarkılar eşliğinde keyifli vakit geçirdi. Sonrasında mikrofonu alan KOSDER Başkanı Hüseyin Kocabaş, birbirinden güzel iki Türk Sanat Müziği eserini seslendirdi.

Yaf Diesel’in geleneksel olarak 2.sini düzenlediği iftar yemeği İstanbul Boğaz turu eşliğinde, sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. Yaf Diesel Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kanıcı, Ramazan’da değerli dostları ve iş ortakları ile bir araya gelmekten dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Yaf Diesel 5.Yıl Dönümü Hatırasına yemekte davetlilere yaklaşık 300 çam fidanı dağıtımı yaptı. Çok anlamlı ve duyarlı bir davranış sergileyen Kanıcı, bütün davetlilerden özel olarak fidanları mutlaka bir yere dikmelerini istedi. Türk Sanat Müziğinin güçlü sesleri Ulvi&Özlem Kırımlı çiftinin müzik ziyafeti eşliğinde gerçekleşen davette, davetliler iftar yemeğinde olmaktan duydukları memnuniyetlerini dile getirerek ayrıldılar.

Davet 23.00’da Bosfor teknesinin Kadıköy İskelesine yanaşmasıyla son buldu.