Eklenme Tarihi : 01.04.2016 11:44

GMO'da Yeni Dönem!

Geride bırakılan 45. Olağan Genel Kurulda kaybeden taraf olmamıştır, bilakis Gemi Mühendisleri Odasının demokrasi zaferi ile sonuçlanmış ve odanın daha ileriye taşıyacağına emin olunan bayrak yarışının gereği yerine gelmiştir.

GMO 45. Dönem Yönetim Kurulu: “Genel Kurula katılarak Gemi Mühendisliği mesleğine sahip çıkma iradesi gösteren bütün meslektaşlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz. Genel kurulda yaşanan dinamizmin mesleki dayanışmamıza katkı sağladığına inanıyoruz.” diyerek meslektaşların arasındaki sevgi ve nezaket ortamının bundan sonra da bozulmadan, bir bütünlük içerisinde devam etmesini temenni ettiklerini belirtmişlerdir.

“Üyelerimiz önceliğimizdir” diyen, bundan sonraki süreçte mesleğe ne kazandırabiliriz, üyelerin problemleri ile daha fazla nasıl ilgilenebiliriz, mesleği ve odamızı uluslararası seviyelerde nasıl daha iyi temsil edebiliriz arayışları içerisinde olacaklarını belirten 45. Dönem Yönetimi, “burada büyük iş her ne kadar yönetim kuruluna düşse de siz değerli üyelerimizin katkıları olmadan çok fazla ilerlemenin mümkün olmayacağı aşikârdır” dedi.

Birlik ve beraberlik içerisinde, bütün üyelerini çalışmalarında katılımcı olmaya ve birlikte bi’şey yapmaya davet etmektedirler.

26-27 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen 45. Olağan Genel Kurul ve Seçimler sonucunda göreve gelen yönetim kurulu ilk toplantısında görev dağılımını aşağıdaki şekilde yapmıştır.


ODA YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER


Başkan

Nuri UYGUR

Başkan Yardımcısı

İlker CİVELEK

Genel Sekreter

Salih BOSTANCI

Sayman

İlker ŞENEL

Üye

Pelin YILMAZCOŞAR

Üye

Sinem DEDETAŞ

Üye

Kaan ÜNLÜGENÇOĞLU

ODA YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Can FİDAN

Osman KAHRAMAN

Gökay ATASOY

Ahmet GÜLTEKİN AVCI

Orçun BALBAŞ

Mustafa Kürşat PEKŞEN

Atay Seçkin KAPLAN

ONUR KURULU ÜYELERİ

ASİL ÜYELER

YEDEK ÜYELER

İhsan ELAL

Yücel ERDEM

Hidayet ÇETİN

Mustafa KARAKUŞ

Uğur Buğra ÇELEBİ

Ömer GÜNEY

Bahri ALBAYRAK

Şükrü EREN

Özcan BAŞKAZANCI

Mustafa SÜNGÜDENETLEME KURULU ÜYELERİ

ASİL ÜYELER

YEDEK ÜYELER

Erhan ÖZKARA

Özen ACAR

Mustafa KOZİL

Faruk SARI

Sertaç KESEBOL

Emin KÜÇÜKKARAMAN