Eklenme Tarihi : 06.06.2016 17:22

3. Uluslararası Brokerler Yemeği Gerçekleşti

Gemi Brokerleri Derneği’nin, iki yılda bir düzenlediği 3. Uluslararası Brokerler Yemeği 3 Haziran 2016'da gerçekleşti. Yemeğe denizcilik sektöründen yoğun ilgi vardı.

Gemi Brokerleri Derneği’nin 3. Uluslararası Brokerler Yemeği saat: 19:00'da kokteyl ile başladı. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Maçka Terası’nda düzenlediği yemeğe 1.500 yerli, yabancı katılımcıların yanı sıra denizcilik sektörünün yerel ve uluslararası isimleri de bir araya geldi.

Yemeğe Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Suat Hayri Aka, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürü Cemalettin Şevli, İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halim Mete, İMEAK DTO Yönetim Kurulu Üyesi Kpt. Alev Tunç'un yanı sıra sektörün önde gelen isimleri de katıldı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası, Armador ve Yıldırım Holding ana sponsorluğunda gerçekleşen gecede 1500 misafir ağırlandı. Gemi Brokerleri Derneği, düzenlediği Uluslararası Brokerler Yemeği’nden elde edilecek gelir ile bir sosyal sorumluluk projesi yapmayı hedefleniyor.