Eklenme Tarihi : 24.10.2017 16:46

Sektörün Devleri Boat Show Eurasia Fuarı'nda Viaport Marina, Tuzla'da

 

Boat Show Eurasia

 

EuroportSektörün Devleri Boat Show Eurasia Fuarı'nda Yerini Aldı...

VİA Fuarcılık organizasyonu ile Türkiye'de bir ilke imza atılacak. 25.000 m 2 kapalı alan oluşturularak g erçekleştirile cek olan Boat Show Eurasia Fuarı , sektörün lider firmalarının da katılımı ile 17-25 Şubat 2018 tarihlerinde Viaport Marina, Tuzla'da. Via Fuarcılık, Toplamda 50.000 m 2 ’lik kara ve deniz alanıyla denizcilik sektörünü yine kendi evinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Boat Show Eurasia Fuarı, dünyaca ünlü markaların karada ve denizde, 2018 yeni tekne modellerini Dusseldorf’tan sonra ilk defa Viaport Marina, Tuzla’da görüp siparişlerini verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında da en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacaktır. Fuarda 200’ün üzerinde tekne karada, 25m den büyük tekneler, katamaranlar Türkiye'de ilk defa kara fuarında denizde sergilenecektir.

 

Sayılarla Boat Show Eurasia

Fuar Alanı

Viaport Marina, Tuzla

Tarih

17 – 25 Şubat 2018

Katılımcı Firma Adedi

200 +

Sergilenen Tekne Adedi

200 +

Sergilenecek Marka Adedi

500 +

Ziyaret Saatleri

11:00 – 19:00

Beklenen Ziyaretçi

75.000 +

Sergilenecek Ürünler

Motoryat, yelkenli, katamaran, lobster, trawler, sürat teknesi, deniz ekipmanları, deniz motosikleti, motorlar, bot, tekne elektroniği, sektör dergileri, tekstil ürünleri.

 

EuroportBoat Show Eurasia Şubat Fuarı'nda Yerinizi Ayırtın...
Sektörün Devleri Boat Show Eurasia Fuarında Viaport Marina, Tuzlada...

Sektörün Devleri Boat Show Eurasia Fuarında Viaport Marina, Tuzlada...

 

Europort25 Bin m 2 'lik Geçici Mega Yapı İlk Defa Türkiye'de

Almanya’dan özel siparişle üretilen ve ‘Mega Yapı’ olarak adlandırılan dev bir konstrüksiyon yapıda gerçekleştirilecektir.

Tüm katılımcıların aynı salonda daha rahat bir arada konumlanmalarına olanak sağlayarak daha fazla sinerji yaratacak bir yerleşim imkanı sunacak. Ölçüleriyle Türkiye’deki en geniş konstrüksiyon sistemi olan yapı, ısıtma- sogutma sistemi altyapısı ile her türlü hava koşuluna da hazırlıklı olarak tüm katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

Türkiye'nin Deniz Üzerindeki En Büyük Fuarı, Boat Show Eurasia Başladı...

Europort Turkey