Eklenme Tarihi : 24.05.2017 09:28

Yacht Show Eurasia Fuarı Palmarina Bodrum'da...

Yerli yabancı 250 markanın yerini aldığı Yacht Show Eurasia Fuarı'nda 120’ den fazla tekne görücüye çıkacak. Satışları devam eden fuarda, sayının 150’den fazla olması bekleniyor. 
Katılımcılarımız arasında; Deniz Yatçılık, Absolute ve SeaRay markalarının farklı boy seçenekleri ile Absolute 50 Fly, Absolute 52 Fly, Absolute Navetta 52, Absolute 56 STY, Absolute 64, SeaRay 605 DA, Trio Deniz Sanlorenzo markası ile SL 72 ve Hanse 455 markaları ile, Türkiye'nin en önemli yerli üreticilerinden Mengi Yay Yatçılık 27m Seleda teknesi, Ege Yat 17,5m Anatolia teknesi ile katılım yapacaklardır. Marin ekipman ve aksesuarları tarafında ise; Raymarine, Avart Luxury Toys, Turan Elektronik, Haute Boards, Bodrum Su Sporları, Yacht Controller, Neco Yat Market, Me Marin, İCA, Dizayn Life, Viaport Marina, Egesu Marina, EastMed ve güçlü broker markalarından da BC Marin geniş ürün yelpazesiyle katılım yapacaklardır. 

Daha detaylı bilgi için www.yachtshoweurasia.com.tr 

Europort Gayrimenkul Sponsoru CONCEPT YAPI 

Yacht Show Eurasia Fuarına Geri Sayım Başladı...


Dünyanın gözbebeği Ege’nin incisi Bodrum’da 5 projeyi birden hayata geçiren ConCept Yapı, toplamda 100 milyon liralık yatırımla sektörün hızla büyüyen markaları arasına girdi. Gayrimenkul sektöründe “güvenilirlik ve yeni bakış açıları” yönünde atılan adımlara öncülük eden ConCept Yapı, “bir ev, sadece bir ev değildir!” anlayışıyla her bir projesine tasarımından şantiye aşamasına; teknik ekibinden yönetimine kadar titizlikle çalışıp, hazırlandı… 

Europort Konaklama Sponsoru SPEKTR BOUTIQUE HOTEL 

Yacht Show Eurasia Fuarına Geri Sayım Başladı...

Ege Bölgesi’nin turizm cenneti Bodrum — Yalıkavak’ta bulunan Spektr Hotel Bodrum, yıl boyunca tüm misafirlerine eşsiz deniz manzarasına eşlik eden huzurun, anlatmaktan bıkmayacakları tatil anılarınının garantisini veriyor.

Milas — Bodrum Havaalanı , Spektr Hotel Bodrum’a 35 km uzaklıktadır. Talep üzerine ve ek ücret karşılığında ulaşım servisi sağlanabilir. 


Europort Etkinlik Sponsoru VİRA YATÇILIK ve YELKEN OKULU 

Yacht Show Eurasia Fuarına Geri Sayım Başladı...
Yacht Show Eurasia Fuarı süresince Vira Yatçılık ve Yelken Okulu yelken ve kürek eğitimleri ücretsiz olarak verilecektir. Şimdiden rezervasyonunuzu yapmayı unutmayın... 
Daha detaylı bilgi için www.virayatcilik.com 

Europort Yacht Show Eurasia Fuarı'na KOSGEB Desteği 

Yacht Show Eurasia Fuarına Geri Sayım Başladı... 

Fuarımız KOSGEB desteği kapsamında olup, detaylı bilgileriwww.kosgeb.gov.tr 
adresinden inceleyebilirsiniz. 

Yacht Show Eurasia Fuarına Geri Sayım Başladı...
Europort Turkey