Date added : 02.07.2018 13:58

İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesinde mezuniyet töreni yapıldı

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi 2017-2018 Mezuniyet Töreni 29 Haziran Cuma günü İTÜ Maslak Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

Törene Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Ahmet Ergin, İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır, Gemi Mühendisleri Odası Başkanı Salih Bostancı, Kıyı Emniyeti Genel Müdürü Hızır Reis Deniz ile birçok davetli ile mezun olan öğrencilerin aileleri katıldı.

Bölümlerini dereceyle bitirmiş olan Selahattin Özsayan, Saide Tutku Yılmaz, Engin Kanun, Yasemin Bilgehan Polat, Emre Güven ve Tugay Özen'e,Suat Hayri Aka, Prof. Dr. Mehmet Karaca, Prof. Dr. Ahmet Ergin, Salih Zeki Çakır, Salih Bostancı ve Hızır Reis Deniz ve sektörün bir çok firması tarafından çeşitli hediyeler verdi.

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde yapılan törene yoğun ilgi vardı. Açılış konuşmasını yapan dekan Ahmet Ergin, mezun olan öğrencilere başarılar diledi, tören kep atma merasimi ile sona erdi.