TMMBOB Gemi Mühendisleri Odası 68. Kuruluş yıldönümünü coşkuyla kutladı. Titanic Business Otel’de gerçekleşen kutlama gecesinde üyeler ve sektör bir araya geldi.
Gece GMO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Uzun’un konuşmasıyla başladı. Uzun, yaptığı konuşmada Gemi Mühendisleri Odası’nın 68. Yılını kutlamanın verdiği mutluluğu dile getirerek başta 65. Hükümet UDH Bakanı Kars Milletvekili ve GMO Üyesi Ahmet Aslan olmak üzere katılan herkese teşekkürlerini sundu.
![GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI 68. YILINI KUTLADI 2 DSC 4362](https://www.netahaber.com/wp-content/uploads/2022/12/DSC_4362-1024x683.jpg)
![GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI 68. YILINI KUTLADI 3 DSC 4372](https://www.netahaber.com/wp-content/uploads/2022/12/DSC_4372-1024x683.jpg)
Meslekte 60. 50. 40. ve 25. Yılını dolduran üyelere alkışlar eşliğinde plaketleri takdim edildi. Ardından gelenekselleşen milli piyango çekilişi yapıldı ve kazananlara hediyeleri sunuldu.
![GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI 68. YILINI KUTLADI 4 DSC 4438](https://www.netahaber.com/wp-content/uploads/2022/12/DSC_4438-1024x683.jpg)
Geceye katılanlar canlı müzik eşliğinde eğlendiler. Gece hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.
![GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI 68. YILINI KUTLADI 5 DSC 4490](https://www.netahaber.com/wp-content/uploads/2022/12/DSC_4490-1024x683.jpg)
![GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI 68. YILINI KUTLADI 6 DSC 4353](https://www.netahaber.com/wp-content/uploads/2022/12/DSC_4353-1024x683.jpg)