EKOL Denizcilik Eğitim Merkezi akademik kadrosu, çalışanları ve mezunları, 28 Eylül 2023 tarihinde unutulmaz bir brunch etkinliğinde buluştu.
Etkinlik, Kabataş İskelesi’nden sabah saat 10:00’da kalkan AMOR isimli tekneyle başladı. EKOL ailesi, bu özel günde stres atmanın yanı sıra İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasının tadını çıkardı. Müzik dinletisi eşliğinde eğlenceli anlar yaşandı ve bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.
![EKOL AİLESİ, BRUNCH ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU VE CUMHURİYET 100. YILINI COŞKUYLA KUTLADI 2 b1d5f505 0a03 4cdc 9d0c d4b67eb868f6](https://www.netahaber.com/wp-content/uploads/2023/11/b1d5f505-0a03-4cdc-9d0c-d4b67eb868f6-1024x682.jpg)
EKOL çalışanları ve mezunları, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını büyük bir coşkuyla kutladı. Özel olarak hazırlanan 100. Yıl pastası kesildi ve günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.
![EKOL AİLESİ, BRUNCH ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU VE CUMHURİYET 100. YILINI COŞKUYLA KUTLADI 3 6fb6e3ea ebf5 4df2 8877 6f7f53e1ca65](https://www.netahaber.com/wp-content/uploads/2023/11/6fb6e3ea-ebf5-4df2-8877-6f7f53e1ca65-1024x682.jpg)
EKOL Denizcilik Eğitim Merkezi’nin Kurucu Müdürü Mutlu Arslan, etkinliğe yoğun katılımdan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Sizleri bu önemli günde burada görmek bizim için çok önemli. Bugün cumhuriyetimizin 100. Yılını birlikte kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk vatanı sizlere emanet etti. EKOL ailesi olarak ülkenizi, bayrağınızı gittiğiniz her coğrafyada gururla temsil edeceksiniz. Biz size inanıyoruz.” sözleriyle duygularını dile getirdi.
![EKOL AİLESİ, BRUNCH ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU VE CUMHURİYET 100. YILINI COŞKUYLA KUTLADI 4 3b11b915 9ea6 4ac5 8dd3 037a242f4798](https://www.netahaber.com/wp-content/uploads/2023/11/3b11b915-9ea6-4ac5-8dd3-037a242f4798-1024x682.jpg)
Bu özel gün, EKOL Denizcilik Eğitim Merkezi ailesi için hem bir araya gelme hem de ülkeye ve denizcilik sektörüne duydukları bağlılığı kutlama fırsatı sundu. Güzel anıların biriktirildiği bu etkinlik, EKOL ailesinin birlikte geçirdiği keyifli bir gün oldu.
![EKOL AİLESİ, BRUNCH ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU VE CUMHURİYET 100. YILINI COŞKUYLA KUTLADI 5 b702ab21 2c2e 4023 978f b0709e0d419d](https://www.netahaber.com/wp-content/uploads/2023/11/b702ab21-2c2e-4023-978f-b0709e0d419d-1024x682.jpg)
![EKOL AİLESİ, BRUNCH ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU VE CUMHURİYET 100. YILINI COŞKUYLA KUTLADI 6 f492fdc7 25d1 40a3 a947 3a917c332587](https://www.netahaber.com/wp-content/uploads/2023/11/f492fdc7-25d1-40a3-a947-3a917c332587-1024x682.jpg)